Wiele osób próbuje włamać się na dużą skalę w małych zakładach gier pieniężnych. Być może piszczą ze złamanymi wynikami, a nawet stają się mniejszymi zwycięzcami. Ale większość ludzi chce wygrać duże. Rzeczywiście, dla wielu, jest to główny powód do gry. Kluczem do osiągnięcia tego celu jest nauczenie się, jak korzystać z małych marginesów, o których większość innych nie wie lub nie stosuje się wystarczająco często. W tym artykule omówię pięć prostych wskazówek strategicznych, które pomogą zwiększyć marże zysku w grach z niskimi depozytami.

Większość ludzi uważa, że robią dobrą robotę, gdy kradną rolety, ale wielu nadal ma wiele złotych możliwości. Jest to po prostu fakt, że przycisk i odcięcia będzie zdecydowanie najbardziej opłacalne miejsca dla Ciebie przy stole pokerowym. Dlaczego więc nie używacie piekła z tego powodu, kiedy ono jest dla was złożone w tych pozycjach?

Moim zdaniem, można łatwo uciec z kradzieży ciemnych z 30% lub nawet 40% rąk w typowo pasywne niskie stawki gier pieniężnych, na żywo lub online cosmopolitanturkiye.com. Większość przeciwników po prostu pozwoli Ci go wziąć, tylko trzy zakłady, jeśli mają silną rękę. Co więcej, wykradną Twoją próbę z pozycji, a następnie możesz zdobyć jeszcze większą pulę, stawiając prosty zakład na flopie i / lub turnie. Podsumowując, kradzież ciemnych jest bardzo skutecznym sposobem na zwiększenie zysków w małych grach gotówkowych. Upewnij się, że podnosisz go za pomocą wszystkiego, co jest nawet zdalnie grywalne.

Inną skuteczną strategią w pasywnych grach o niskie stawki jest kontynuowanie obstawiania na flopie, a następnie kontynuowanie na nim ponownie. Jest również określany jako Podwójna lufa. Powodem, dla którego ta strategia jest tak skuteczna, jest to, że wiele osób w tych zakładach gra w gry bez granic, tak jakby były to gry z ustalonym limitem. Oznacza to, że wezwie Cię na flopie, ale jeśli możesz śledzić go na turnie z innym zakładem, wtedy założą, że jesteś poważny i pozwolą Ci zdobyć pulę.

Jedną ze strategii, która okazała się skuteczna podczas gry w bakarata, jest rozpoczęcie od zakładu bankiera, a następnie kontynuowanie obstawiania zakładów przez tak długo, jak bankier będzie wygrywał. Strategia ta wykorzystuje Zwycięskie Serie, A statystycznie rzecz biorąc, zakłady bankowe stanowią największą szansę na wygraną. Oczywiście, tylko dlatego, że teraz jest zwycięska passa, nie musi oznaczać, że będzie kontynuowana. Dlatego ważne jest, aby ograniczyć swoje zakłady, aby nie przegrać zbyt mocno, gdy passa obróci się przeciwko tobie.

Jeśli postawisz na bankiera, a następnie twoja passa wygranych się skończy, a gracz wygra, może być bardzo kuszące, aby przejść od razu do innego zakładu. Warto jednak przełożyć przynajmniej jeden zakład. Poczekaj, aby zobaczyć, co przyniesie następna gra, a następnie postaw kolejny zakład na tego, kto wygra Twoją nieodebraną rundę. Klasyczny bakarat jest rozgrywany w pokoju z wysokimi rolkami i polega na tym, że gracze sami zajmują się kartami. Z tego powodu tradycyjny bakarat jest dość cichą grą, która może zająć dużo czasu, a często tylko około 40 decyzji na godzinę. Jednak mini-baccarat to zupełnie inna gra.

Jest to bardzo skuteczna strategia, która jest używana głównie przeciwko słabym przeciwnikom, którzy nie wezmą cię ze słabymi parami lub remisami. Niektórzy gracze nawet złożyć niewielką nadwyżkę, jeśli nadal takie ciśnienie! Skup się na tych graczach częściej, stawiając następny zakład w turnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *